MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Portál Automakers.cz je od roku 2005 prvním zpravodajským serverem pro automobilový průmysl v České republice. Nabízí on-line zpravodajství z odvětví, které je zaměřeno na dodavatele, výrobce a prodejce aut.

Servis nabízí čerstvé zprávy do Vaší emailové schránky každý den. Zprávy jsou dodávány v českém a anglickém jazyce. Jejich obsahem jsou novinky o nových modelech a jejich cenách, o prodejní politice jednotlivých značek a informace ze světa dodavatelů a výrobců. Přidanou hodnotou pro prodejce jsou zejména informace o chystaných výběrových řízeních na služební automobily ze strany veřejné správy a velkých firem. 

 

Časopis xHOCKEY navazuje na více jak 20-ti letou tradici časopisu ProHOCKEY.

Titul xHOCKEY je jediný časopis na trhu, který se věnuje NHL, a zároveň jediným hokejovým časopisem v Česku a na Slovensku. Časopis má originální obsah tvořený hokejovými experty doplněný špičkovými fotografiemi od předních světových fotografů. Titul xHOCKEY vychází v nákladu 8 000 výtisků 10x do roka vč. dvou rozšířených výtisků v rozsahu 64+4 stran, rozšířený výtisk 80+4 strany. V každém čísle je oboustranný plakát A2. Aktivní je titul také na sociálních sítích (Facebook a Instagram), přičemž u Facebooku se drží čísla okolo 1 miliónu oslovených uživatelů za měsíc.

 

 

 

TipCars.com je inzertní systém pro nákup a prodej nových a ojetých vozidel.

TipCars.com patří v současnosti mezi největší inzertní auto-moto servery na českém trhu jak v návštěvnosti, tak v počtu nabízených vozidel a počtu profesionálních uživatelů - autosalónů a autobazarů. TipCars.com je inzertním serverem, funguje od roku 1998 a součástí mediální skupiny Vltava Labe Media a.s.

 

 


CARonlineMIX - balíček inzertních portálů pro příjem a prodej aut

Balíček inzertních portálů CARon-lineMIX je vyvinut jako doplněk ke standardním inzertním portálům. Je koncipovaný tak, aby vedl klienta jinou cestou než je tomu u běžných autoportálů a tím tak zajistil prodjeci větší šanci nabídky inzerovaného vozu (www.hlidaciautopes.cz, www.autozaauto.cz). Zároveň slouží jako zdroj příjmu aut do prodeje prostřednictvím protiúčtu (www.autozaauto.cz, www.protiuctovevozy.cz), možnost inzerovat vozy, které nejsou ještě skladem a tím si zajistil budoucí objednávky (www.autoodprodejce.cz) apod..

Součástí balíčku je i on-line CRM CARdinal.cz, kde si prodejce může evidovat komunikace, systém ho automaticky upozorní na další kontakt, automaticky se mu do systému importují poptávky z většiny inzertních portálů, takže prodejci odpadá papírková metoda evidence poptávek a spousty dalších vychytávek, které byly vyvinuty tak, aby prodejci usnadnili práci a mohl se tak plně věnovat obchodu a péči o klienta.

 

PARTNER V OBLASTI VZDĚLÁVÁNÍ

 

Ing. Zdeněk Mahler - EDUCATIO MAHLER  osobní podpora v oblasti auto-moto

Trenér, kouč a konzultant Soft Skills, manažerských, obchodních, komunikačních a prezentačních dovedností, který v oboru působí od roku 1994. V letech 2012 a 2015 byl za lektorskou činnost nominován do soutěže European Business Awards.

Ing. Zdeněk Mahler byl námi osloven na základě letitých zkušeností s jeho profesní činností zejména v oblasti auto-moto (Honda ČR a SR, Renault ČR a SR, Nissan ČR a SR, Mitsubishi ČR a SR, Ford SR, Opel ČR a SR, Citroën ČR, Mercedes-Benz, Iveco, Renault Trucks ČR a SR, Auto Impex SR, Autopolis SR, PSA, Auto Jarov, Auto Palace, Strojservis, BMC Nitra, Yamaha, ACI, EBM system, Aftermarket) a dalšími pracovníky mnoha desítek národních a nadnárodních společností v České a Slovenské republice, Rakousku, Rumunsku a Bulharsku. V rámci jeho činnosti si nejvíce vážíme profesionality, slušnosti a odpovědnosti, zejména jeho osobního přístupu, kdy je cílem nejen naučit prodejce prodejní techniky, ale také podpora prodejce, aby byl sám se svojí prací spokojený. 

 

PARTNER V OBLASTI PROVĚŘOVÁNÍ

 

V roce 2019 společnost carVertical spustila první globální registr historie vozidel. Během tohoto období se podařilo prosadit se na více než 25 trzích a nadále expanduje, čímž zvyšuje úroveň transparentnosti v celosvětovém obchodě s ojetými vozy. Přehledy historie vozů jsou založeny na údajích z více než 900 mezinárodních databází patřících národním registrům vozidel, pojišťovnám, orgánům činným v trestním řízení, oficiálním autoservisům a různým dalším institucím. Jakmile shromáždí všechny relevantní informace o vašem voze, uspořádáme je a prezentujeme ve snadno srozumitelném formátu. Tyto přehledy nebo-li reporty jsou nejlepším způsobem, jak se vyhnout odcizeným vozidlům, vozům, které byly součástí nehod, nebo vozidlům s falešným počtem najetých kilometrů.